Põhivaldkond

Me kasutame oma töös peamiselt WordPress (WP) süsteemi. WP on mõnus keskkond. Seda on lihtne hallata, muuta ja täiendada. Väga palju on juba olemasolevaid võimalusi ning väga palju pluginaid, mida on võimalik igal vajalikul hetkel juurde pookida või ära võtta, kui vajadus peaks tekkima.

Esialgu oli WP loodud küll blogi-keskkonna jaoks, kuid versioon 3 suudab juba väga edukalt hakkama saada nii staatilise kui ka dünaamilise veebilehega.

Pakume koduleheteenuseid ka teistele keskkondadele (nt Joomla, Drupal). Samuti tegeleme epoodidega (nt Magento).

Mida me pakume?

Teie uuele veebileheküljele kujunduse valmistamine või olemasoleva muutmine.
Lisainfo: Kujundus jääb pildikujule ja selle kasutamiseks veebileheküljena on vaja see kirjutada koodi

Kindla perioodi järel Teie veebilehekülje uuendamine, turvapaikade paigaldamine ning haldus. Samuti varukoopiate tegemine ja lehe eest hoolitsemine.

Visiitkaartide, reklaambännerite ja –plakatite kujundamine

Täieliku kodulehe valmistamine.
Lisainfo: Kujunduse valmistamine või muutmine ja kodeerimine, et lõpptulemust saaks „hiirega katsuda“ ja internetis näha, sinna infot lisada, kustutada, redigeerida.

Kodulehe ühekordne muutmine ja/või kasutatavate moodulite ja teemade uuendamine ning ajakohastamine.

Valmistame Teile veebilehe, kus saate pidada tänapäeval üha enam kasutust leidvat e-kaubandust.

Soovite ühekordseks kampaaniaks veebilehte, kujundust? Anname Teie mõttele pildi või veebileheküljele kuju ning pakume võimalust seda meie enda serveris üleval hoida!

Korraldame Teie olemasoleva kodulehe ümbertoomise WP süsteemi, et saaksite vastavalt vajadusele seda igas maailma punktis, kus olemas internetiühendus, mugavalt muuta.

Aitame välja mõelda ja lisada sõnu, mida otsingumootorid Teie lehelt otsima peaksid, et kuvada võimalikult täpset infot ning viia Teie lehekülg otsingutulemustes esikohale. Sõnad seotakse sisuga (näide: kui Te tegelete lilleäriga, siis otsingusõnadeks võiks olla kõik Teie poolt kasvatatavad või kasutatavad lillesordid)

Loome Teile Google Analytics’isse (GA) konto ja ühildame selle Teie veebilehega, et saaksite adekvaatset statistilist infot oma veebilehe külastatavuse kohta. GA annab väga hea ülevaate igale leheküljele eraldi (külastatavus, millisest otsingumootorist või veebileheküljelt infot saadi, lehel olemise aeg).

Samuti on võimalik Google Site Verification’iga (GSV) näha infot oma veebilehekülje kohta. Näiteks millistelt veebilehtedelt Teile kõige rohkem lingitakse, milliseid sõnu esineb kõige rohkem (SEO põhjal).

Puhastame Teie arvuti tolmust, viirustest, pahavarast, nuhkvarast. Aitame installeerida tarkvara ning riistvara. Teenust on võimalik tellida interneti vahendusel. Internetiühenduse olemasolul näeme Teie arvuti ekraani oma arvutis ja saame Teid juhendada ka füüsiliselt kohale tulemata. Eritasu eest on teenust võimalik tellida ka koju/kontorisse.

 

Parima hinna saamiseks saatke meile kiri aadressil sten@veebiaken.ee või otse Kontakt rubriigist.